Služby


nepřetržitá vyprošťovací služba

záruční i pozáruční servis

provozní a odborné prohlídky

prostorné kabiny vlastní výroby

Servis výtahů

Životnost výtahu zásadně ovlivňuje několik faktorů. Již zmiňovaná kvalita montáže a použitých komponentů výtahu a servis výtahů.

Firma Výtahy Sýkora s.r.o. zajišťuje servis výtahů v nejvyšší kvalitě. Zaměstnáváme pouze kvalifikované servisní a revisní techniky, kteří mají k dispozici nejlepší servisní vybavení.

Kromě námi rekonstruovaných výtahů přebíráme do servisu i výtahy před rekonstrukcí, nebo výtahy u kterých jsme rekonstrukce neprováděli.

Financování rekonstrukce výtahů

Při financování rekonstrukcí výtahů, nebo montáží nových výtahů Vám nabízíme své zkušenosti při vyřizování úvěrů.

Nově nabízíme zajištění a kompletní vyřízení výhodného úvěru s dotací. Veškeré dokumenty vyřídíme za Vás.

Zásady rekonstrukce

Rekonstrukce jsou prováděny dle technických možností výtahových šachet a přání zákazníka. Modernizace výtahů řeší odstranění bezpečnostních rizik stávajících výtahů a zlepšení jejich užitných vlastností při použití nejmodernějších technologií.

Modernizace jsou prováděny v souladu s platnými zákony, nařízeními vlády, vyhláškami a normami. Naším cílem je maximální využití prostoru výtahové šachty, využíváme každého centimetru výtahové šachty a vyrobíme Vám tak bezpečný a spolehlivý výtah přímo na míru

Pohon výtahu

Na pohon výtahů používáme nejmodernější bezpřevodové synchronní stroje zaručující vysokou účinnost, extrémně nízkou hlučnost a vysokou životnost. Rozvaděč výtahu je nejmodernější konstrukce s mikroprocesorovým řízením a frekvenčním měničem. Tato technologie zaručuje přesnost zastavování ve stanicích do +-2mm.

Ve spojení s kvalitními bezpřevodovými stroji tak nabízíme výtahy s NEJNIŽŠÍ SPOTŘEBOU ELEKTRICKÉ ENERGIE.

Díky použití nejmodernějšího výtahové stroje spolu s nejmodernějším výtahovým rozvaděčem dosahují naše výtahy energetické náročnosti A.

Spotřeba výtahu ve Stand-by režimu se pohybuje pouze do 9,4W!

Všechny výtahy dodáváme se systémem samosjezdu. Při výpadku proudu se výtah automaticky přepne na napájení z UPS, sjede do nejbližší stanice a otevře dveře. Odpadá tak riziko uvíznutí ve výtahu.

Zároveň jsou všechny naše výtahy vybaveny nejmodernějším systémem dálkového monitoringu. Výtahy máme trvale monitorovány přes počítač a automaticky nám hlásí každou závadu. Na dálku můžeme případné závady diagnostikovat a většinou i odstranit. Není tedy nutné nahlášení závady od zákazníka a následný výjezd servisního pracovníka.

Kabina výtahu

Nejvíce viditelnou částí výtahu je výtahová kabina a výtahová šachta včetně šachetních dveří. Výtahové kabiny a výtahové dveře dodáváme přesně na míru dle Vašich potřeb a možností.

Nový design

Nabízíme nový originální design našich výtahových kabin VTS vlastní výroby. Klademe velký důraz na detail, kvalitu zpracování a estetičnost.

Nabízíme velký výběr kabin různých provedení, povrchových úprav a velikostí. Při každé rekonstrukci výtahu dochází ke zvětšení kabiny a zvýšení nosnosti výtahu.

Jízdní komfort

Současně s novým designem montujeme na všechny výtahové kabiny a protiváhy nejkvalitnější komponenty, které výrazně zvyšují komfort jízdy a zároveň dochází ke snížení hluku výtahu. Dalším pozitivem je razantní pokles spotřeby elektrické energie.

Naše výtahy splňují s velkou rezervou požadavky normy ČSN 27 4210. Tedy hluková zátěž před šachetními dveřmi se pohybuje do 60 dB a v obytné místnosti do 30 dB.

Dále se při projektování výtahů snažíme o maximální využití prostoru výtahové šachty. Naše výtahu splňují požadavky normy EN81-70 – přístup pro osoby se sníženou schopností pohybu a orientace. Šířka vstupu do kabiny výtahu a rozměr kabiny zaručuje snadnou přepravu dětských kočárků a usnadňuje stěhování.